Forum D-STORM
Reklama firmy - Wersja do druku

+- Forum D-STORM (http://www.forum.d-storm.com.pl)
+-- Dział: Inne (/forum-11.html)
+--- Dział: Off-Topic (/forum-12.html)
+--- Wątek: Reklama firmy (/thread-65.html)Reklama firmy - Denklo - 05-01-2017 01:13 PM

Witam!

Reklama firmy - temat rzeka. Niemniej jednak, chciałbym abyśmy wspólnymi siłami podali jakieś nietypowe sposoby na reklamę dla początkujących właścicieli firm. Ma ktoś jakiś pomysł i mógłby się podzielić?


RE: Reklama firmy - Spurhyb - 05-01-2017 01:21 PM

Jeżeli ktoś oferuje produkty lub usługi w głównej mierze przeznaczone dla dzieci, to może pomyśleć o rozdawaniu w jakichś chodliwych miejscach tatuaży zmywalnych z logiem i nazwą firmy. Nie od dziś wiadomo, że dzieci lubią takie gadżety i chętnie przyjmą od nas tatuaż. Skąd wziąć takie tatuaże tymczasowe? Otóż, mogą one zostać dla nas wyprodukowane przez różnego typu drukarnie, trzeba tylko dobrze poszukać. Jest to usługa względnie tania, a zarazem skuteczna, jeśli zostanie odpowiednio wykorzystana.


RE: Reklama firmy - Buyci - 05-01-2017 01:24 PM

Tak jak zauważył kolega wyżej sporo zależy od profilu firmy i tzw. targetu. Jeżeli ktoś prowadzi biuro architektury albo jest deweloperem to może skorzystać z jakieś firmy oferującej usługi druku 3d i tworzącej tym samym kolorowe makiety architektoniczne 3d. Oczywiście, makiety architektoniczne są często stosowane do promocji nowych inwestycji związanych z budownictwem. Jeżeli ktoś prowadzi firmę internetową, to w tym przypadku naturalnie najlepsze będzie reklamowanie się w sieci i promowanie w wyszukiwarkach internetowych.


RE: Reklama firmy - Spurhyb - 05-09-2017 10:50 PM

A może ulotki? Wiem, że to wręcz bardzo typowe, a w temacie chodzi o oryginalne pomysły, ale tak sobie myślę, że pozornie banalny pomysł można jakoś wykorzystać. Ogranicza nas przecież tylko (w niektórych przypadkach aż) wyobraźnia. Niejednokrotnie się okazuje, że najciemniej pod latarnią. Przede wszystkim polecam w tej sprawie skonsultować się z firmą BTL-COMPLEX ( http://www.btl-complex.pl/wroclaw,i132.html ). Same ulotki może nie są oryginalne, natomiast oryginalny może być sposób ich dystrybucji. Według mnie w tym przypadku oryginalny kolportaż to taki, który przyniesie nadzwyczaj dobre korzyści, bo przecież o to w tym wszystkim chodzi.